Slavoj Mýto – TJ Jiskra Domažlice 2:10 (1:5)

Byli to domácí, kteří šli do vedení. V 5. minutě se trefil odchovanec Domažlice Martin Buršík. Po autovém vhazování na zadní tyč k němu propadl míč a bylo to 1:0. Ve 13. minutě vyrovnal na 1:1 Dan Černý, když si vyměnil přihrávku s Mužíkem a mířil z hranice šestnáctky na zadní tyč. V 16. minutě střela Skopového zasáhla ruku domácího hráče a kopala se penalta. Brankář Vild si vybral jeden z koutů branky, ale Došlý se trefil doprostřed na 1:2. Za pět minut prošel Bauer přes dva hráče, naservíroval přihrávku Kropáčkovi a bylo to 1:3. Kanonáda Chodů pokračovala. Ve 25. minutě se po rohovém kopu Slavoje dostali Mužík s Došlým do brejku a Došlý obešel i Vilda - 1:4. Poločasový výsledek 1:5 stanovil Skopový po zaváhání zadáků.

Muž se vydával za ladiče harmonik

Tlak hostů pokračoval i v druhém poločase. Nejprve snížil exdomažlický Buršík parádní střelou do růžku Brychovy svatyně. Za čtyři minuty kopala Jiskra druhou penaltu po faulu na Došlého, kterou napálil Černý pod víko na 2:6. Došlý završil hattrick z postu levého obránce v 65. minutě, když k němu propadl balón, který do šestnáctky dostal Černý a Došlý střelou k levé tyči zvýšil na 2:7. Mezi střelce utkání se zapsal i Petr Mužík, kterého oslovil druhý Petr, a sice Došlý. V 67. minutě to bylo 2:8.

Svoji druhou branku v zápase si Kropáček schoval na 75. minutu, kdy mu Mužík prostrčil míč a Kropáček ho uklidil na zadní tyč na 2:9. Druhý hattrick zápasu dovršil Kropáček dvě minuty před koncem z trestného kopu na konečných 2:10.

Jiskra se rozloučí s turnajem ve čtvrtek na plzeňské Doubravce s místním Sencem, sedmým celkem divize, a to od 18:00. Slavoj Mýto přivítá až v pátek 26. června od 18 hodin SK Petřín. Ve stejném čase Rokycany vyrukují v Husových sadech na Přeštice.