Starší dorost: FC Rokycany – FC Písek 7:2 (4:1). Kdo přišel na zápas s desetiminutovým zpožděním, přišel o tři branky. V 11. minutě už totiž domácí po dvou trefách Kroce a jedné Laubra vedli o tři góly. Až ve 14. minutě hosté z Písku dokázali korigovat výsledek brankou Hrdličky. Domácí do konce prvního poločasu potvrdili svoji převahu, když Kroc ve 20. minutě zkompletoval hattrick.

Ve druhé části hry si diváci na další branky museli počkat až do 62. minuty. To se brankově posadil vysoký Stejskal. O čtyři minuty později hosté opět zlobili a snížili na průběžných 5:2. Jenže Kroc ještě neměl dost a přidal za záda brankáře Píchy svou čtvrtou branku! V 82. minutě se po trefě Radošovského měnilo skóre naposledy na konečných 7:2.

Mladší dorost: FC Rokycany – FC Písek 7:2 (5:2). Začátek zápasu byl ze strany domácích rozpačitý, Rokycany ve 12. minutě prohrávaly 0:1. I když byla branka připsána píseckému Františku Řezáčovi, míč nastřelil do tyče Martin Drábek a do branky se od Řezáče odrazil bez jeho přičinění. O dvě minuty později bylo vyrovnáno, když zaváhání svého dvojčete napravil Jiří Drábek. Ve 25. minutě se trefil domácí Šrámek, ale o minutu později bylo opět vyrovnáno a znovu zásluhou vlastní branky Rokycan.

Jenže pak domácí zařadili vyšší rychlostní stupeň a závěr první části hry se nesl pouze v jejich režii. Po slepených brankách Šrámka, Jiřího Drábka a Boudy vedli zaslouženě 5:2.
Také ve druhé části hry měli nabito ostrými pouze domácí. Konkrétně Michal Radošovský, který dal první branku v zápase za starší dorost, a v zápase mladšího dorostu se prosadil dvakrát, takže vlastně i on zkompletoval hattrick.

Dnes: Rokycany zkompletují tabulky skupiny A po dohrávkách v Hořovicích.