Dorostenci FC si hráli s ohněm

Rokycany - Rokycanští mladíci vedli ve vloženém kole ligy do 19 let už 5:0, ale pak zvolnili.

26.8.2011

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Druhé vítězství si do ligové tabulky připsali dorostenci FC Rokycany v kategorii U 19.
FC Rokycany–ČL Beroun 5:3 (4:0). Hned v šesté minutě po akci Kořínka se Spěváčkem obešel v šestnáctce Černý dva hráče a bylo to 1:0! O dvě minuty později prodloužil trestný kop Hlavsa na 2:0. Chvíli na to se o tříbrankový náskok FC postaral znovu Černý, jemuž asistoval Cibulka. V šancích se postupně ocitli ještě Kroc, Vaníček a Bendl, ale radoval se až Cibulka, jehož pokus si hosté srazili do vlastní branky.

Hned ve 46. minutě se rokycanští fanoušci radovali popáté. Trestný kop Cibulky dorazil do sítě Vaníček. „Jenže od té chvíle kluci neuvěřitelně polevili a jejich výkon byl prostě ostudný. Navíc co si dovolil Bron v první půli je neomluvitelné,“ nebral si servítky náš spolupracovník Pavel Grimm. Zajímavé je, že o všechny tři branky Středočechů se postaral bývalý hráč Rokycan Aleš Vildman.

Zde je vítězná sestava FC: Mikeš, Spěváček (87. Šístek), Hlavsa, Vaníček, Cibulka, Kořínek, Zemánek (73. Procházka), Bron (46. Košík) Černý, Kroc, Bendl (55. Pospíšil). Hlavním sudím byl Svatík, asistovali mu Šauflová a Martin Havránek.
Zítra: Rokycany opět kopou v Husových sadech. Od patnácti hodin přivítají vrstevníky Benešova.

26.8.2011
1. B. ZŠ ulice Míru
5

Naši prvňáci ze Základní školy ulice Míru

Opustili nás

Michaela Janová napekla Zemanovi švestkové koláče

Břasy – Pro dnešní příjezd hlavy státu do Břas je vše nachystáno. Miloše Zemana přivítají odpoledne v letošní Vesnici roku Plzeňského kraje švestkovými koláči, přelitými mákem.

Kuželkáři zvládli drama s Interem

Rokycany – Kuželkářská interliga je o šesti elitních českých týmech mužů a stejném počtu mužstev ze Slovenska. Ti nejlepší z obou států se stávají mistry svých zemí. V Jiráskově ulici se v sobotu potkali obhájci titulů z uplynulé sezony.

Osmdesátiletý senior nesměl řídit. Dojel do hospody

Rokycany – Rokycanští policisté prověřují od pondělí jednání motoristy, který usedl za volat, aniž by směl řídit.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.