Další porážku si připsali tachovští fotbalisté, tentokrát nestačili na rezervu pražské Dukly a nevyhráli tak už pět kol za sebou. Naproti tomu se před domácími diváky dařilo Doubravce i Domažlicím, oba týmy dokázaly proti soupeřům z jihu Čech zabodovat naplno.

Doubravka po bezgólovém poločase porazila Roudné díky brankám Švece a Šimra 2:0, Domažlice první půli proti Třeboni prohrály 0:1, ale po přestávce otočily na 3:1.

Tachov zaspal úvod duelu. Během šestnácti minut padly čtyři branky, z toho tři do jeho sítě, tu čtvrtou si dali Pražané vlastní. Po přestávce Západočeši snížili, sahali i po vyrovnání, ale v poslední minutě obránci Dukly vyrazili míč z prázdné branky.

Výsledky 13. kola: Dukla Praha B – Tachov 3:2 (poločas: 3:1, branky: 2. Antipov, 11. Sklenář, 16. P. Hašek – 9. vlastní Říha, 56. Bezděk), Doubravka – Roudné 2:0 (0:0, 50. Švec, 88. Šimr), Domažlice – Třeboň 3:1 (0:1, 55. Hulina, 61. Dochtor, 85. Zb. Černý – 10. Wolf), Bohemians Praha 1905 B – Hořovicko 3:0 (1:0, 5. a 89. Zelenka, 72. Kavka), Votice – Řevnice 2:0 (1:0, 3. M. Horváth, 69. Lizák), Meteor – Tábor 1:0 (0:0, 62. Fíček), Příbram B – Kunice 1:0 (1:0, 20. T. Wágner), Benešov – Strakonice 1:2 (1:0, 43. Čáp – 55. Zelenka, 90. +3 Hanzlík).

Pořadí: 1. Příbram B 33, 2. Kunice 25, 3. Meteor Praha 23, …, 6. Domažlice 19, …, 8. Tachov 17, 9. Doubravka 17, …,15. Roudné 13, 16. Dukla Praha B 12.

Více k fotbalové divizi v pondělním Deníku.