V minulém kole právě Němčovičtí navázali na slavnou předchůdkyni z Prahy a odnesly to Příkosice B. A statečně se na kopci v Březině držela záloha Břas.

Němčovice - Příkosice B 7:2. Malé hřiště jižanům viditelně nesvědčilo a byl z toho debakl. Dvakrát se za domácí trefili Rada a Pižga, jednou Lukáč, Chvojka a Kočka. Za poražené kontrovali jen Kasal s Voříškem.

Snímky jsou ze zápasu Příkosice - Volduchy 1:1.
Mýtští žáci pálili ostrými a odnesl to Mirošov

Lhota - Volduchy B 4:3. Pod Radčem se marně čekalo na sudího. Našel se ale laik, který odřídil dramatický souboj se šťastnou tečkou pro domácí. Lhota vedla už 3:0 (dvakrát Tomáš Mencl, jednou Patrik Mencl), když Volduchy dokázaly vyrovnat (Gvizd, dvakrát Mertl). Poslední slovo měl však v 84. minutě P. Mencl.

Strašice B - Mirošov B 7:1. Záloha Spartaku vyjádřila tlak střelecky, když se třikrát prosadil Hrabal a jednou Klička, Vaník, Velek i Giňa. Autorem čestného úspěchu hostů byl Čejka.

Fotbalisté TJ Sokol Radnice.
Kam za sportem na Rokycansku? Poradíme Vám

Zbiroh B - Dobřív B 2:1. Borci TJ Město kráčeli za třemi body a gólově jejich snahu podpořili Jedlička s Jarošem. Lovas stihl jen porážku zkorigovat.

Březina - Břasy B 4:2. Petrusenko otevřel skóre, jenže Velkoborský a Beneš poslali do vedení hosty. Znovu to byl Petrusenko, který z penalty vyrovnal a až v poslední čtvrthodině favorit rozhodl Drapákem i Sobotou.


Načítám tabulku …