Mýto B–Břasy 3:2 (0:1) – hosté z městečka plného nátěrových hmot začali nebojácně. Především dlouhovlasý Průcha motal hlavy obráncům Slavoje a několikrát vyzkoušel pozornost brankáře Nového i pevnost brankových konstrukcí. Primalex se také zaslouženě ujal vedení v patnácté minutě, když samostatný únik perfektně realizoval kapitán Kofroň. Mýtští se ze šoku probírali pomalu. Několik pádu v šestnáctce hostů vytouženou penaltu nepřineslo. Když se ujala pořádná střela, zneškodnil ji brankář Šmíd.

Po obrátce znovu udeřil Primalex. Na rohový kop ve 49. minutě si naskočil opět Kofroň a bylo to 0:2. Fanoušci ´modrobílých vlků´ ztráceli naději, ale živou vodou je pokropil Kalčic. Uvolnil se na hranici pokutového území a zamířil přesně k tyči. Slavoji narostla křídla, zatímco soupeř se zmohl spíše na diskuse a odkopávání míčů. V 73. minutě se střídající Novák dostal k míčí po rohovém kopu a srovnal na 2:2.

Břasy reagovaly zdravě agresivním pojetím a do 85. minuty to vypadalo na dělbu bodů. Jenže mýstký obránce Jiří Toncar byl proti. Statný chlap, který se fotbalu začal věnovat před osmi lety (to mu bylo třicet) si při trestném kopu naběhl na centr a dal výsledku konečnou podobu. Pro hosty možná příliš krutou, protože jejich vystoupení nebylo vůbec špatné.

Mýto: Nový, Ivan Kovář, Kalčic, Toncar, Zavřel, Dongres mladší, Sefzig, Martin Kovář, Petříček, Florián, Šefčík (střídal Novák).

Břasy: Šmíd, Radek Nový, Moravec, Soukup, Kofroň, L. Nový, Lukáč, Černý, Kalaš, Průcha, Roman Nový (střídal Berenreiter).

Na žluté karty to skončilo 1:3, ale hostující Průcha proměnil dvojí napomenutí v předčasný odchod z trávníku. Pokud se vykoupí, může v sobotu vyrukovat na sousedy z Radnic!