Přebor mužů - sobota v 16.00: Dobřív je na tom zatím nejlépe, i když před Strašicemi vede jen díky lepšímu brankovému poměru. Lídr se odpoledne představí v Těškově a zaváhání si nepřipouští. Strašice kopou sice doma, ale jejich soupeř z Cheznovic je nevyzpytatelný. Pokud budou mít sousedé svůj den, nebude to určitě pro Spartak žádná procházka růžovou zahradou. Mirošov vyrukuje před svým publikem na Holoubkov a chtěl by potvrdit import tří bodů ze Skomelna. Přitažlivá je rovněž konfrontace pořádajícího Primalexu Břasy a hostů ze Skomelna. Poslední sobotní měření sil obstarají domácí Volduchy a soupeř přijede z Radnic. Neděle od 16 hodin: Sedmé kolo vrcholí na dvou trávnících. Slavoj Mýto B konečně opustil poslední pozici a věří, že najde recept na hosty z Kakejcova. TJ Hrádek nabrala po prohře v prvním kole správný rytmus. Stíhá vedoucí dvojici a je proti záloze Zbiroha favoritem.

Soutěž mužů - sobota v 16.00: Lhota pod Radčem přivítá rezervu Cheznovic. Holoubkov B si kvůli nedělnímu střetnutí žen přeložil zápas s Líšnou na sobotní odpoledne. Neděle v 16.00: Raková B hostí zálohu Spartaku Strašice. Skomelno B kope před svými fanoušky s Kařezem a poslední souboj svede na trávníku Čechie dohromady Příkosice B a Volduchy B.

Přebor dorostu: Po páteční předehrávce Mýto versus Dobřív se v neděli od 10 hodin utká Hrádek s hostujícími Strašicemi a do Radnic se vypraví mladíci Příkosic.

Přebor žáků - sobota: Raková se rozjela do Zbiroha, kde se dopoledne utkala s domácím týmem. Od 13.30 Strašice hostí Cheznovice a ve 14 hodin startuje duel Břasy - Příkosice. Neděle: v deset hodin Lhota pod Radčem přivítá Hrádek a Holoubkov se utká s Radnicemi. Až od 14.15 vyrukuje Mýto na Volduchy. V pondělí od 16 hodin se doma představí mladší žáci Rokycan B v předehrávce městského přeboru.