Břasy - Mirošov 4:0 (1:0). Houževnatí jižané inkasovali už ve 4. minutě, kdy zaváhání v defenzivě potrestal Krystl. V průběhu první půle ale byli rovnocenným partnerem a do kolen je poslala až druhá trefa Primalexu ve 49. minutě. Do střelecké listiny se zapsal Michal Pfeifer, který vsítil ještě jeden gól a pojistku přidal jeho bratr Patrik.

Kakejcov - Příkosice 0:3 (0:0). Prestižní sousedský duel během 45 minut fotbalové koření nepřinesl. Po hodině hry však musel předčasně do sprch domácí Pyosa a Čechie přesilovku využila: v 66. minutě Šredlem z penalty, v 71. Komancem a v 90. Janem Šmolíkem.

Dobřív - Skomelno 4:1 (1:1). Cesta pořádajícího oddílu za třemi body se nerodila lehce. Od 17. minuty prohrával (Novák) a až ve 43. minutě vyrovnal z penalty Šťastný. Po změně stran si dal hostující Gartner vlastní branku a až po 70. minutě se dvakrát prosadil Turek.

TJ Sokol Ejpovice.
Ejpovické házenkáře čekají dva domácí zápasy

Cheznovice - Raková 1:7 (0:3). Drtivý start hostů znamenal po čtvrthodině tříbrankové vedení (dvakrát Šavel, jednou Vohár). Ve druhém dějství sice snížil Veverka, jenže konto Cheznovic zatížili dvakrát Pliml i Jakub Procházka.

Holoubkov - Hrádek 1:2 (0:2). Pohodlný polštář zajistili borcům TJ Vereha a Milan Macháček. Až v sedmdesáté minutě korigoval Jan Rada, ale vyrovnat se domácím nepodařilo.

Těškov - Radnice B 4:0 (3:0). Mužstvo FC vstává z mrtvých. Po premiérových bodech v Kakejcově následoval domácí triumf, k němuž v první části přispěli Dongres, Tůma a Hlavička. Debakl hostů završil Turek v 82. minutě.

Fotbalistky TJ Hrádek.
Karlovarským fotbalistkám desítka v Hrádku nechutnala

Pořadí: 1. Břasy 39, 2. Příkosice 39, 3. Dobřív 35, 4. Raková 33…10. Holoubkov 10, 11. Skomelno 10, 12. Těškov 6 bodů.

O víkendu: vesměs v sobotu 4. května od 17.30 se utkají Raková - Břasy, Příkosice - Holoubkov, Hrádek - Těškov, Skomelno - Kakejcov, Mirošov - Dobřív a Radnice B - Cheznovice.