FC Rokycany B už zajímá 1. A třída

Rokycany - Výtečně si v roli nováčka krajské 1. A třídy vedou fotbalisté FC Rokycany B. Přezimují po podzimu na špici, i když jen s náskokem jednoho bodu před Rozvadovem a Bolevcem. Pouhé dva body pak na lídra ztrácejí Nepomuk i Černice.

5.3.2013

Ilustrační fotoFoto: Deník

Generálkou pro zálohu FC bylo utkání s Tlučnou. Rokycany B vyhrály 3:2 po poločase 1:1. Na Jižním předměstí měli domácí zpočátku navrch (nebezpečný byl hlavně Vrba), ale jako první udeřili seveřané. Srovnával Bůcha parádní ranou na vzdálenější tyč. Po obrátce se prosadil šikovný Shorný, jenže Tlučná v 80. minutě druhým zásahem Petra Němce držela naděje na příznivý výsledek. Chvilku před koncem se po nepřehledné situaci opět prosadil Bůcha a rezerva FC tak ambiciozního účastníka 1. B třídy zdolala!

V sobotu po poledni se lídr přesune k jarní premiéře do Žihle. Hrát s e bude, neboť soupeř disponuje hřištěm s umělým povrchem.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Z garáže v Kotelské zmizely pneumatiky, helma i vrtačka

Rokycany – Rokycanští policisté šetří vloupání do garáže v Kotelské ulici.

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.