FC Rokycany pohrdl ziskem tří bodů

Rokycansko - Divizní celek inkasoval s Milevskem vyrovnávací gól v závěru a penaltový rozstřel mu nevyšel

14.9.2015

Ilustrativní fotoFoto: Deník

Ve vyšších fotbalových soutěžích neměli v sobotu naši příznivci moc důvodů k úsměvu.

Divize: chlapům FC proklouzly tři body v posledních minutách zápasu s Milevskem. Jihočeši v Husových sadech vyrovnali a penalty pro ně dopadly lépe…

1. A třída: Raková prohrávala se Žihlí už 0:2. Dva slepené góly ze 66. a 69. minuty jí daly šanci, ale na remízu nováček nedosáhl.

1. B třída: doma odevzdal body Zbiroh (1:4 s Městem Touškovem) i Hrádek (1:3 s Tlučnou).

Volduchy remizovaly s Mýtem B 2:2 a zvládly lépe rozstřel o druhý bod. Stejně tak Radnice vezly dva body z Plas, kde se po 90 minutách rozešly smírně 3:3.

Krajský přebor dorostu: Přeštice FC Rokycany 2:6 (starší) a 2:0 (mladší).

14.9.2015 VSTUP DO DISKUSE
KLUCI ZE ZŠ JIŽNÍ PŘEDMĚSTÍ (černé dresy) vyhráli včera okresní finále ZŠ v házené. V semifinále zdolali vrstevníky  z  devítiletky TGM (v modrém) 5:4.

Jižní předměstí mělo pevné nervy

Návštěva prezidenta ČR Miloše Zemana v Horšovském Týně
85

OBRAZEM: Měli byste opravit Míčovnu, vzkázal prezident v Horšovském Týně

Házenkáři učinili z poháru s Duklou parádní podívanou

Rokycany – Třetí kolo Českého poháru se v úterním večeru proměnilo v obrovský svátek házené!

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman diskutuje s občany v Horšovském Týně

Břasy - Prezident dekoroval obec Břasy prezidentskou stuhou a poté z rukou starosty Miroslava Kroce převzal dárek v podobě regionálních potravin a výrobků.

Mirošov - TřeŤáci z mirošovské devítiletky vyrazili ve středu dopoledne na dopravní hřiště v Rokycanech. Kluci a holky si vyzkoušeli jak samotnou jízdu na kole nebo koloběžce, tak i své znalosti v učebně.

Nebude to jednoduché, míní kouč Vrba

Lucern (od zvláštního zpravodaje Deníku) – V české lize suverénně kralují a zdolávají jednu těžkou překážku za druhou. A uspět chtějí také v Evropské lize. Fotbalisty Viktorie Plzeň čeká dnes večer třetí zápas ve skupině G – na stadionu v Lucernu se postaví FC Lugano, poslednímu týmu ve skupině.