Nejlépe jsou na tom celky Kolovče a FC. Dělí je pouze skóre, ovšem při případné rovnosti bodů po třicátém dějství by na tom byly díky oběma vítězným vzájemným střetnutím lépe Rokycany.

Rokycany–Chrást 2:2 (1:2). Bezmála čtyři stovky fanoušků šokovaly první minuty. Po rohových kopech se prosadili Brýla a bývalý hráč FC Pavel Vaigl. Chrást vedl 2:0 a byl na koni. Především fotbalově, zatímco domácí tým zdobila bojovnost a snaha zvrátit nepříznivý vývoj. Potvrdil to kontaktní gól Jiřího Scheinherra) a další šance. Po skrumáži před svatyní seveřanů napálil Tobrman míč do břevna a po nedovoleném zákroku brankáře Bláhy na Petera Horvátha se kopala penalta. Jiří Scheinherr ji však zahodil!

Po změně stran převaha Rokycan gradovala. Zejména po vyloučení Sadílka za vulgární výrazy vůči sudímu Houdkovi. „Nebyli jsme ale schopni kontrolovat míč a hru roztáhnout do šířky,“ poznamenal trenér Pavel Aubrecht. Šťastnou ruku měl při střídání. Odpočinutý mladík Kubík mazácky přehodil dlouhána Bláhu a příznivci FC jásali. „V závěru už to byla naše křečovitá snaha o získání tří důležitých bodů. Standardní situace jsme však nezužitkovali a s ohledem na průběh musíme být nakonec spokojeni. Mužstvo Chrástu potvrdilo svoji vysokou fotbalovou kvalitu a my jsme dnešní hrou na lepší výsledek neměli. Nejvíc na tom vydělala Koloveč, která se po těsné výhře nad Stříbrem bodově na nás dotáhla a získala rovněž pětibodový náskok na Chrást. Nesmíme však zapomínat ani na nenápadný Holýšov. Deklasoval Chanovice a ztrácí na čelo tabulky pouze tři body,“ dodal při pohledu na aktuální pořadí lodivod FC.

Závěr soutěže: čtyři utkání před závěrem ročníku je situace nesmírně dramatická. Rokycanský los nepatří k těm nejlehčím. Musí do Vejprnic (už tuto neděli) a do Chanovic. Oba soupeři přitom usilují o záchranu.

V Husových sadech se naopak představí Baník Stříbro a SK ZČE Plzeň.