Krajský přebor mužů: Rokycany jsou opět v Husových sadech. Po výhrách o jediný gól s Kolovčí a Přešticemi se v sobotu v 16 hodin utkají s TJ Klatovy. Bývalý účastník divize nemá ani v přeboru na růžích ustláno. Což ale neznamená, že ho naši borci podcení. „Půjdou do zápasu pořádně nažhaveni,“ slibuje sekretář Pavel Grimm. Ze stabilního kádru nadále schází zraněný Jícha (pravděpodobně na celý podzim) a škoda, že nebude k dispozici Drahoňovský. Minule se uvedl parádně.

I. A třída: Příkosičtí se vyznamenali ve Zruči. Vítězství rozdílem tří branek je nabudilo i před domácím vystoupením s TJ Stod. Sobotní duel, začínající v šestnáct hodin, bude hodně zajímavou konfrontací, neboť posílení jižané si zatím v roli nováčka vedou výtečně! Zbiroh se představí až v neděli odpoledne ve Staňkově. Protivník prožívá kritické období, a tak borci TJ Město nejsou bez šance.

I. B třída: Sobota zajímá z okresního čtyřlístku pouze Slavoj Mýto. Vypraví se do Tlučné a průběh pohlídá trojice sudích. Raková jede po smolné porážce se Spáleným Poříčím v neděli do Žákavy. Radnice hostí od 16 hodin vedoucí Chotíkov a Rokycany B přivítají v Husových sadech kvalitní Mladotice (zatím druhé ve skupině C).

Dorosty: V divizi FC Rokycany hraje v krajském derby na trávníku vejprnické Slavie. V krajské soutěži je to výhradně o neděli. Raková přivítá v 10 hodin Kralovice, FC Rokycany B si to rozdá ve stejném čase se Zručí a Zbiroh má doma za soupeře Spartu Sulkov.

Žáci: V přeboru kraje se Rokycany představí na trávníku v Hrádku dv sobotu od 10 a 11.45 hodin s Přešticemi. V uplynulém dějství naši chlapci vyhráli dvakrát 2:0 v Plzni nad SK ZČE. Za starší stříleli přesně Vnouček a Pfeifer, za mladší Varga s Planetou. V krajské soutěži mají Rokycany B doma za soupeře zálohu SK ZČE v sobotu od čtrnácti hodin.

Ženy: Ve II. lize Holoubkov uspěl v Malé Skále a v neděli od 14 hodin zkusí potrápit favorizovanou Mladou Boleslav. Ve skupině D třetí ligy je na tom dobře Čechie Příkosice. V sobotu od 11 hodin si vyzkouší nedávno rekonstruovaný trávník proti TJ Malešice.