Fotbalistům Rokycan se povedl husarský kousek

ROKYCANSKO - Až do posledního podzimního kola krajského přeboru si museli na přemožitele počkat fotbalisté Senca Doubrava.

16.11.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Pavla Mrázková

Suverénní lídr soutěže prohrál před svými fanoušky s FC Rokycany 1:2! Diváky rozehřála v chladném lsitopadovém počasí předevčím závěrečná čtvrtina. Hosté se ujali vedení Fialou a Plzeňané se snažili alespoň o vyrovnání. Podařilo se jim to až v devadesáté minutě, jenže hororové finále rozetnul Hereit!

Škoda domácích ztrát FC s Nýřany nebo SK ZČE, které způsobily devítibodový odstup od Senca. Přesto je třetí pozice Rokycan parádní a podívejme se na další soutěže.

1. A třída: Zbiroh si bez větších problémů poradil s Bezdružicemi poměrem 3:0 a nasbíral sympatických 24 bodů. Ještě o tři body lépe jsou na tom Příkosice, i když se Žichovicemi zachraňovaly remízu 1:1 až v devadesáté minutě.Pomyslný bronz - společně se Sušicí - by v tuto chvíli Čechii poslal do baráže o krajský přebor.

1. B třída: Raková utrpěla debakl 0:4 v Chotíkově a na jaro se musí připravit důkladně. Lépe dopadlo Mýto. Porazilo Černice 4:2 na jejich hřišti a stále míchá postupovými kartami.

Krajská soutěž dorostu: Spartak Strašice si dojel pro porážku 2:6 do Dýšiny.

Okresní přebor žáků: v dohrávce Holoubkov podlehl Skomelnu 1:6.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Z garáže v Kotelské zmizely pneumatiky, helma i vrtačka

Rokycany – Rokycanští policisté šetří vloupání do garáže v Kotelské ulici.

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.