Štěnovice – Slavoj Mýto 3:3 (1:1). K dalšímu měření sil se modrobílá družina rozjela na jih. V oboustranně kvalitním střetnutí vedli hosté po trefě Hlavičky. Soupeř ale srovnal z diskutabilní penalty a po poločase se ujal vedení. Mýto zvýšilo obrátky a po nádherné akci, založené dispečerem Štěpánem Kozlerem, skóroval nestárnoucí Dytrych. Domácí znovu měli navrch deset minut před koncem, ale Slavoj to nezabalil. Krásnou ranou se o remízu postaral Hlavička.

Naši vyslanci nastupovali v sestavě: Milan Špicl – Krnáč, Ulrich, Šmíd, Mikulík, Lisý, Hlavička, Kozler a Hacker, Veselý (novopečený kapitán) a Dytrych.

Dalším podnikem bude turnaj starých gard v Mýtě, a to o pouti v sobotu 25. července. Výkop je od 13.30 hodin a domácí Slavoj zve Spartak Strašice i celek HC Hostivař Praha. Píšťalek se ujmou Jiří Lisý a František Novák.

Rušno bude na Letné i v neděli 26. 7., kdy mimo jiné dorazí extraligoví hokejisté Plzně.