Předposlední dějství sesadilo z trůnu Rakovou. Naopak pronásledovatelé ze Strašic i Břas s jistotou vyhráli a dostali se před dosavadního lídra.

Dobřív – Raková 4:1. Dlouho vedoucí mužstvo nezastihl závěr sezony v optimální pohodě. Po několika remízách přišel kolaps na jihu. Podílel se na něm autor tří branek Jan Švejda, zbývající přidal Sekyra. Korigoval až Jakub Procházka v 85. minutě.

Holoubkov – Strašice 1:8. V areálu TJ si daly sraz fotbalové legendy, aby kromě posezení u guláše a piva sledovaly v první půli statečný odpor domácích. Po obrátce už Spartak kraloval a převahu vyjádřil i střelecky. Dvakrát se prosadil Bartišek, Dezort, Harčarik, jednou Hrabal a Krchov.

FORTUNA divize A (26. kolo): FC Rokycany - SK Petřín Plzeň 4:1.
Rokycanští fotbalisté musí spoléhat na pomoc Petřína. Kam o víkendu za sportem?

Břasy – Hrádek 6:0. Primalex přežil dvě šance soupeře a poté udeřil. Při chuti byli Pfeifer a Kořínek, kteří skórovali dvakrát. Jednou se prosadili Hubert s Hendrychem.

Těškov – Mirošov 0:5. Krutá prohra pořádajícího oddílu, ale mohla prý být ještě výraznější. Dvakrát pálil do černého David, jednou Jiří Hrabák, Balvín a Wolf.

Modlany - Krupka 2:1
Sudí rekordman stihl za tři dny čtyři zápasy. Je mu osmdesát let, písknul i kraj

Cheznovice – Skomelno 3:1. Kvůli zranění absentoval delegovaný sudí a nevděčné role se ujal domácí Prusík. Jako regulérní uznal čtyři góly. Za FC ´96 byl dvakrát úspěšný Hlavička a jednou Veverka, za hosty kontroval Zimmermann.

Březina – Kakejcov 2:1. Slavia vedla díky Svitkem proměněné penaltě. Ještě v první půli srovnal Lohinov a po změně stran nezaváhal při pokutovém kopu Drapák.

TJ Sokol Radnice (červení), archivní snímek.
Porazit Rapid? Nebylo to jednoduché, uznal Aubrecht po šesté výhře v řadě

V sobotu 10. června: poslední zvonění nabídne od 14 hodin zápas Skomelno – Břasy. Od 15.00 Hrádek přivítá Holoubkov a v 16.30 si to Mirošov rozdá s Březinou.

V 17.30 se zatahuje opona: Raková – Těškov, Dobřív – Strašice a Kakejcov – Cheznovice.