Divize: muži FC Rokycany rychle proti Chebu vedli, ale houževnatý soupeř dokázal dvakrát vyrovnat. Tři body přece jen zůstaly v Husových sadech po výsledku 4:2.

Báječný druhý poločas prožili i fanoušci v Mýtě. Slavoj hrál po 45 minutách se Sedlčany 1:1, ale po obrátce nastřílel Středočechům čtyři góly!

1. A třída: papírově snazší roli měly Rokycany B a předpoklady se naplnily. Rezerva FC bezpečně zdolala Svéradice poměrem 4:1 a nadále kraluje této soutěži s náskokem dvou bodů před Petřínem B.

Hůře dopadly Radnice. Ve šlágru dvanáctého kola podlehly doma Žichovicím 1:3 a klesly na pátou příčku.

1. B třída: Raková spadla po výhře v Třemošné na tvrdou zem. Prohrála v okresním derby s Volduchy 0:7, když řádil Žák se čtyřmi trefami.

Neděle byla o nečekaných výsledcích. Negativně to pocítil Zbiroh, neboť doma podlehl Smíchovu 1:2. Naopak příkosická Čechie přehrála Třemošnou 4:1.

Mýto B se neprosadilo při výjezdu do Malesic, kde padlo 3:6.

Česká liga dorostu: mladíci FC Rokycany cestovali v neděli do Prahy a v kategorii U19 zvítězily 2:0! Podíleli se na tom Lehký s Radošovským. Sedmnáctka FC ale inkasovala šest gólů a žádný nevstřelila.

Krajská soutěž dorostu: Mýto rozdrtilo Chlumčany 11:0, Strašice vyhrály v Černicích 2:1 a Mirošov

Krajský přebor žáků: dvě výrazné prohry bolely naděje FC Rokycany. Starší kluci prohráli v Klatovech 1:5 a ti mladší dokonce 0:8.

Krajská soutěž žáků: Strašice si v nedělním poledni neporadily se Staňkovem. Prohrály výrazně 2:7.