Petřín B – Rokycany B 0:0, penalty 4:2. Domácí toužili po skalpu lídra tabulky. Byli aktivnější, ale územní převahu vyjádřit nedokázali. Proti byl zkušený gólman Wohlmuth a druhým faktorem se stala nepřesná muška útočníků.

Stejný obrázek poskytl druhý poločas. Petřínští sice mají ve svých řadách bombera Škardu (zatím 13 gólů), jenže bezbrankový stav vydržel do 90. minuty a sudí Křen dal o chvilku později pokyn k realizaci prvního ze sérii pokutových kopů. Plzeňané byli jistější, takže si připsali bonusový bod.

Sestava Rokycan: Wohlmuth, Klír (9. Varga), Chmelíř, Ječmen, Kořínek (63. Hájek), Pliml, Lev (69. Kužma), Laubr (73. Lang), Ineman (46. Řapek), Černý a Vaščák. Na žluté karty to skončilo 0:3 (Varga, Pliml, Ječmen).

V neděli: do Husových sadů dorazí problémy zmítané Svéradice. Začátek utkání je ve 14.30 hodin. (mah)