Radnice – VD Luby 3:0 (1:0). Do areálu TJ Sokol dorazil tentokrát bývalý účastník krajského přeboru, ale neměl nárok. Jeho obrannou formaci přelstil jako první Esterka ve 35. minutě, i když v jeho gólu měli prsty i zadáci hostů. V 68. minutě rozjásal dvě stovky fanoušků Spěváček a těsně před koncem se prosadila staronová tvář v radnickém dresu. Z FC Rokycany se vrátil Lukáš Aubrecht a v premiérovém zápase ranou z dálky rozvlnil síť potřetí. Proti střele, která těsně před bránou skočila, byl lubský brankář Hromada bezmocný.

Rozhodčí Schneider udělil čtyři žluté karty v poměru 1:3 (z domácích ji spatřil Paleček) a přivedl Radnice na trávník v sestavě:

Volák, Rýdl, Svoboda, Esterka (88. Koffer), Spěváček, Paleček (66. Roman Štěpánek), Kvasnička (17. Melich), Polášek, Valenta, Pavel Aubrecht (89. Švajcr) a Lukáš Aubrecht.

V neděli: Radnice poslaly tu nejlepší vizitku do Rokycan před šlágrem kola s rezervou FC. Začátek zápasu je kvůli derby Sparta-Slavia již v 15:00 hodin.