Návrat teplého počasí přivítali fotbalisté. Ne všichni ale odcházeli z trávníků spokojení.

Divize mužů: okresní tandem dobýval v sobotu Plzeň. Už dopoledne Rokycany prodloužily sérii bez výhry na slovanském velodromu. Podlehly tu bojovnému SK Petřín 1:3 a potřebují v sobotu odpoledne pokořit doma dalšího nováčka z Chebu.

Lépe dopadlo odpoledne Mýto v areálu Senca Doubravka. Kvalitní a pro fanoušky přitažlivý zápas skončil smírně 1:1. Slavoj si pak odvezl druhý bod po úspěšném penaltovém rozstřelu.

1. A třída: pokutové kopy rozhodovaly i obě utkání našich zástupců v této krajské soutěži.

Vedoucí Rokycany B remizovaly s Petřínem B 0:0, což lze hodnotit pozitivně. Penaltovou loterii zvládli lépe Plzeňané (4:2).

Radnice se rozjely na horkou půdu do Kaznějova. Hned po obrátce si dal Polášek vlastní gól, vzápětí byl vyloučen domácí Švátora a přesilovku zužitkoval Habr v 63. minutě. Exekutoři pokutových kopů se příliš nevyznamenali, neboť Kaznějov vyhrál v poměru 3:2 a bral druhý bod.

1. B třída: Volduchy se konečně prosadily a odnesly to Malesice. Už v poločase borci TJ vedli 4:0 a konečné skóre se zastavilo na 5:1.

Nedaří se příkosické Čechii. V okresním derby podlehla Zbirohu 2:3 a ještě v 90. minutě přišla o vyloučeného Jelínka.

Okresní přebor: ve čtyřech sobotních duelech byly rovnoměrně úspěšné domácí i hostující celky.

Venku se dařilo Mirošovu, který zvítězil 1:0 ve Skomelně. Lídr ze Strašic řádil v Hrádku a deklasoval pořádající tým 8:1.

Pronásledovatelé z Holoubkova rozstříleli Cheznovice 5:1 a dramatickou zápletku v utkání Dobřív – Březina vyřešil lépe Sokol po výsledku 4:3.

Krajská soutěž dorostu: ve výtečné sérii pokračuje Mýto. Zvítězilo ve Strašicích bezpečně 5:1.

Krajský přebor žáků: suverénní Nepomuk se zapotil v sobotu na rokycanském Jižním předměstí v kategorii těch starších. Nakonec ale zdolal vrstevníky FC těsně 1:0.

Rokycany si to vynahradily ve střetnutí mladších žáků. Deklasovaly jižany 7:0 (dvakrát Brandtner a Jedlička, jednou Smeták, Brabenec a Beníšek).