FC Rokycany B – Start Luby 0:0, penalty 3:5.

V mlze a chladu se ti nejvěrnější fanoušci těžko rozehřáli předvedenou hrou. Mladý kádr domácích (z těch zkušenějších byli v základu jen gólman Wohlmuth a Ineman) se zpočátku bránil. Dvakrát se vyznamenal při střelách zmíněný Wohlmuth a až po půlhodině hry Lev připomněl, že se hraje na obou stranách.

Soupeř z Klatovska dál hrozil a nebezpečný byl především Cole. Zahraniční akvizice v lubském dresu ale na ochránce rokycanské svatyně nevyzrála a do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Hned po obrátce to mohl změnit kapitán Laubr. Utekl a jeho centr do brankového území nikdo ze spoluhráčů nezužitkoval. V 53. minutě opět zazářil gólman FC a diváky pak vzrušily kolem 70. minuty dva neuznané góly kvůli ofsajdům.

Zápas tak nemohl skončit jinak než 0:0 a následovala penaltová loterie. Ve třetí sérii měli oba brankáři kopec smůly, když si na míč sáhli, ale proklouzl jim do sítě. Až pak jeden z exekutorů FC zaváhal a protivník si připsal druhý bod.

Sestava Rokycan B: Wohlmuth, Chmelíř, Ineman, Ječmen, Pliml, Laubr, Varga, Kužma, Huňáček (57. Kulle), Stejskal (72. Vašíček), Lev (46. Bouše).

V sobotu: rezerva Rokycan zakončí první část sezony v Bělé nad Radbuzou. Výkop je ve 13.30 hodin.