FC Rokycany U17 – SK Klatovy U17 3:2 (2:1). Hrálo se na záložním hřišti v Husových sadech. Utkání přineslo dramatickou podívanou, ve které nechyběly ani pokutové kopy – po jednom na každé straně. Domácím citelně chyběl vyloučený Radošovský (stop na pět zápasů) a trenér Hrdlička se potýká i s marodkou. Dlouhodobé zranění vyřadilo ze hry Faira.

Zápas začali lépe hosté. Po nepovedeném rohovém kopu domácích uloupili Rybovi ve třetí minutě míč na rohu šestnáctky a rychlý protiútok byl zastaven pouze za cenu faulu. Nařízený pokutový kop proměnil Vojtěch Petrželka. Naštěstí se o deset minut později podařilo Ondrovi Maškovi vyrovnat. V 19. minutě napravil své zaváhání Ryba, který krásnou střelou zajistil vedení FC na 2:1.

Jenže po patnácti minutách druhého poločasu se hostům z Klatov podařilo vyrovnat brankou Hynka. Dramatický boj rozhodl v 76. minutě Ryba, opět ze značky pokutového kopu, který nařídil hlavní sudí Langmajer po faulu brankáře Švátory. Hubený náskok udrželi naši borci až do konečného hvizdu a radovali se ze tří cenných bodů.

V sobotu: dorostenci FC Rokycany opět bojují v Husových sadech, kde od 10:00 (U19) a 12:15 (U 17) hostí Malši Roudnou.