Tým mladíků, kteří teprve nabírají herní zkušenosti, ale nechybí jim dravost, dělal domácím borcům potíže.

Příkosice – Tlučná 2:0 (0:0). V prvním poločase si hosté vypracovali řadu slibných šancí, ale gólman Vaník udržel čisté konto. Občas s potřebnou dávkou štěstí a až v 75. minutě se mohl se spoluhráči poprvé radovat. Před svatyni seveřanů si naběhl střídající Krajdl a usměrnil míč zblízka k tyči. Podruhé se Krajdl uvolnil o pět minut později a parádní ranou překonal brankáře Homolku podruhé. Tento stav vydržel i po třech nastavených minutách, a tak se favorizovaní domácí mohli radovat z bodů.

Sestava Příkosic: Vaník – Voříšek, Šefl, Pražák, Kaminiecki (59. Krajdl), Čada, Pour, Majdl, Novák, Komanec (84. Kasal), Kulišan (74. Gosza).

Zítra čeká Příkosice výlet do Plas. Výkop je ve 14.00.