Rokycany–Manětín 3:3 (2:0) – útočník Petr Kučera zůstal po dlouhé zdravotní pauze na lavičce, ovšem jeho spoluhráči začali zostra. Hned ve druhé minutě se sice třásli při šanci Dlouhého, ale minutě deváté Hereit obešel vše, co mu stálo v cestě a bylo to 1:0! Seveřané měli opticky navrch, jenže jejich pohledná kopané se odbývala mezi šestnáctkami.

Až v 17. minutě se vyznamenal gólman Vild, když vyrážel na roh nebezpečnou střelu. Na opačné straně se o tři minuty později třásla tyč po Kozlerově individuální akci. Neudeřilo ani z Jíchova rohového kopu nebo z příležitosti Scheinherra. Po půlhodině hry se Manětínští stále častěji přesouvali na svoji útočnou polovinu.

Ve 35. minutě si při brejku hostů musel Schveinert pomoci taktickým zákrokem z kategorie nedovolených a musel předčasně do sprch. Oslabení zvládly Rokycany v závěru poločasu výtečně. Brož byl ve 41. minutě faulován a trestný kop poslalTobrman nádhernou dělovkou z třiceti metrů do šibenice – 2:0!

Optimismus v ochozech ještě podtrhl Hereitův únik ze 47. minuty, zastavený rukou obránce v šestnáctce. Při situaci podobné ligovému duelu v Ostravě však zůstal sudí Kopejtko netečný. FC byl i nadále ofenzivně naladěn a škoda, že třetí branka po příležitostech Jíchy nebo Scheinherra nepadla. Soupeř vycítil šanci a v šedesáté minutě Pátek dorazil míč za Vildova záda. Seveřanům narostla křídla. Zejména, když během devadesáti vteřin otočili stav.

Inkasované góly v 77. i 78. minutě (Korynta, res. Pleyer) našimi borci sice otřásly, ale vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. V 81. minutě byl střídající Kučera sražen v šestnáctce gólmanem a z penalty se Mraček nemýlil. Ještě v posledních minutách se ve slibných pozicích ocitli Kučera se Scheinherrem, jenže brankový účet byl vyčerpán.

Rokycany se s podzimem rozloučí v sobotu 10. listopadu na hřišti Bolevce v Plzni–Prokopávce.