Přebor mužů
Bolevec–FC Rokycany,sobota 10. listopaduve 14 hodin
. Naši hráči se přesunou na Prokopávku auty po poledni. Seznam zraněných je dlouhý, ale hráči, kteří mohou nastoupit, odmítají remízu! Chtějí si přibalit na cestu zpět tři body.

1. A třída
Zbiroh–Křimice,neděle 11. listopaduv 10.15.
Pro TJ Město je domácí prostředí zakleté. Nedělní výhra by znamenala klidnější zimní spánek.
Žákava–Mýto,sobota 10. listopaduve 14 hodin. Pro Slavoj platí stejný úkol. Na jihu vydolovat minimálně bod. I tak bude jaro složité…

1. B třída
Mladotice–Příkosice,sobota 10. listopaduve 14 hodin. Čechie stále bojuje o čelo tabulky. Výhra v Mladoticích a zaváhání soupeřů ji může vynést na první místo.
Raková– Kralovice,neděle 11. listopaduve 14 hodin. Náš nováček se po skvělém úvodu ocitl v krizi. Až minutý týden alespoň remizoval v Plzni a nevýrazné seveřany by měl pokořit. Distancovaný Burda stojí ve třech zápasech.

Mládež
Divize dorostu
: mladíci FC Rokycany jedouv soboturáno do Jinonic. Na okraji Prahy se střetnou s Motorletem B a především starší kluci nechtějí prohrát.
Krajská soutěž dorostu: Hrádek se Zbirohem kopev sobotuv 10 hodin. Strašice hostív neděliv 11.00 Kralovice a zbývající okresní duo zamíří ven. Raková v neděli do Chodského Újezda a vedoucí Rokycany B do Dolní Bělé.
Krajská soutěž žáků:v sobotuv 11.30 Strašice–Sparta Union Plzeň av nedělidopoledne Křimice–FC Rokycany B (10.00) i Radnice–Plasy (11.30 hodin).