Kařez–Skomelno 1:4 (0:3) – favorizovaní hosté získali brzy územní převahu. Vyjádřili ji až ve 23. minutě, kdy stál na konci akce na jeden dotek Hodač. Skomelno se uklidnilo a po půlhodině hry skóroval zblízka Kokoška. Tentýž hráč rozvlnil síť i o čtyři minuty později.

Stav 0:3 nevěštil pro pořádající klub nic dobrého, ale Kařezští se nevzdali. Vyloženou šanci v 55. minutě neproměnili a jejich gólman Martin Kratochvíl pak jen sledoval, jak Sadílek s Tejčkem orazítkovali tyč jeho svatyně.

V 75. minutě mohli hosté zvýšit, jenže brankář Jaroš pokutový kop neproměnil. O tři minuty později to bylo 0:4 zásluhou Tejčka. Výhodu penalty měli i Kařezští a opět šlo o konfrontaci dvou brankářů. Kratochvíl mířil přesně a zaznamenal čestný úspěch Sokola, který s devíti body přezimuje na 12. příčce.

Rozhodčí Koudelka karty nepotřeboval a přivedl na měkký trávník mužstva v sestavách:
Kařez: Kratochvíl, Nejedlý, Bělohlávek, Kupka, Kratochvíle, Soukup, Tupec, Cafourek, Polák, Mašek, Koudelka (do druhé půle nastoupil Majer).
Skomelno: Martin Jaroš, Tejček, Turek, Sadílek, Hála, Oliverius, Hašek, Turek, Hodač, Mudra, Kokoška (Červenka, Kolář a Hofman).

Související článek: Rokycany B se trápily s Dobřívem do 72. minuty