V sobotu derby Cheznovice–Strašice (dohodnutým termínem je neděle 18. listopad, ale spíše to vypadá na začátek jara) a v neděli zápas Mýto B–Radnice. Podívejme se na výsledky odehraných zápasů:

Rokycany B–Dobřív 3:0 (0:0) – favorit se v Husových sadech nemohl dlouho prosadit proti dobře organizované obraně Sokola. Po bezbrankovém poločase zahřál padesátku fanoušků v 72. minutě Průcha. O chvíli později připojil pojistku Jakub Sloup a v 89. minutě se trefil zkušený Kořínek.

Zde jsou sestavy:
Rokycany B: Hudík, Kastner, Tichý, Lanči, Jakub Sloup, Petr Sloup, Zajíček, Kozler, Šťastný, Kořínek a Průcha (střídal Beran).
Dobřív: Vileta, Drozda, Mikulík, Voříšek, Bodak, Weishāupl, Pyosa, Berka, Monhart, Hlavatý, Reitspies (střídali Tomáš Koudelka a Vild). Na žluté karty to skončilo 1:2, pískal František Novák ze Zbiroha.

Holoubkov–Hrádek 0:0 – až při loučení s podzimem dostala spanilá jízda hostů druhou trhlinu. Optickou převahu kanonýři TJ nezužitkovali a jsou na tom nyní stejně jako rezerva Rokycan!

Kařez–Skomelno 1:4 – o utkání si přečtěte zde

Volduchy–Mirošov 0:4 (0:1) – papírové prognózy braly ve střetnutí za své. Jižané byli zejména ve druhé půli lepší. Vyhráli dvěma góly Davida a jednou pálili do černého Červenka s Vainerem.

Těškov–Břasy 3:2 (1:0) – pouze devět nejzarputilejších fanoušků se sešlo v areálu FC. V první půli jim udělal radost Stankev a v 70. minutě zvyšoval Tůma na 2:0. Primalex se nevzdal, Karfiol dvěma bleskovými zásahy během šedesáti vteřin vyrovnal. Přestřelka pokračovala a Hřebřina vzápětí rozhodl o třech bodech pro Těškov.

Podívejme se na složení týmů:
Těškov: Šobáň, Vávra, Kučera, Pittner, Pacák, Helcl, Tůma, Stankev, Hadroušek, Martin Vild (střídali Hřebřina a Kratochvíl).
Břasy: Sandtner, Vlček, Egrmaier, Vratislav Nový, Kofroň, Roman Nový, Moravec, Blecha, Radek Nový, Berenreiter, Karfiol (střídal Černý).