Los, který bude potvrzen zítra při aktivu PKFS, už visí na svazových stránkách a my přinášíme zajímavé údaje.

Krajský přebor mužů: Příkosice mají předběžně číslo 5, ovšem dojde možná ke změně. Jistý zůstává sobotní výkop v 10.15 na domácím trávníku.

Nováček z Rokycan má č. 2 a v premiéře by měl hostit keramiky z Horní Břízy. Záloha FC před svými příznivci opět kope v neděli s úředním začátkem.

1. A třída: po létech zde Rokycansko není zastoupeno. Nových celků (z přeboru nebo 1. B třídy) je šest, takže to bude opět zajímavá soutěž.

1. B třída: nečekané se stalo skutkem a náš okres znovu tvoří polovinu účastníků skupiny C! Nastupovat zde budou kluby z Mýta, Rakové, Dobříva, Hrádku, Radnic, Zbiroha a nově i Holoubkova.

Los si zažertoval a hned v úvodu poslal Holoubkov k sousedům do Mýta (neděle 25. srpna)! Nováčka by pak měl čekat Dobřív a ve třetím kole výjezd do Rakové.

Pokud jde o premiéru, je atraktivní nejen kvůli zmíněnému derby. Raková přivítá exdivizní Chrást, Radnice se potkají se Zbirohem, Dobřív se Lhotou a Hrádek se podívá do Kralovic. Zbývajícími účastníky jsou Dynamo ZČE Plzeň B, Kralovice, Tlučná a Druztová.

Více ve čtvrtečním vydání Rokycanského deníku.