V nadcházející sezoně asi dojde ke změně, neboť situace dvou našich zástupců v krajské 1. B třídě příliš růžová není.

PŘEBOR MUŽŮ

K návratu do regionu má nakročeno Holoubkov. Zvládl doma další důležitý souboj a pronásledovatelé prakticky nemají šanci.

Holoubkov – Cheznovice 3:0 (3:0). Jasno bylo už v poločasové přestávce. Hned ve druhé minutě skóroval Jakub Spěváček a pak se dvakrát prosadil Zajíček.

Březina – Skomelno 1:4 (0:1). Severské derby vyznělo ve prospěch papírového favorita. Vedení hostům zajistil ve 40. minutě Dibus a brzy po obrátce ho pojistil Gregorides. V 82. minutě sice David Vaščák snižoval, jenže Kotva s Novákem rozhodli o exportu tří bodů.

Hrádek – Dobřív 2:0 (0:0). Další sousedská konfrontace, v níž se schylovalo k penaltovému rozstřelu, udeřil v 81. minutě Macháček. Stejný hráč proměnil v závěrečných sekundách pokutový kop.

Břasy – Těškov 5:2 (1:1). Keramici slavili třetí výhru v řadě. V první půli jim zajistil vedení Svoboda, ale Hadroušek byl ve 44. minutě proti. Po změně stran bylo k vidění smrtících osm minut domácích (dvakrát se trefil Karfiol, jednou Radek Nový) a pátou trefu si připsal Mráček. Kapitán hostů Tůma stihl jen nepříznivý stav kosmeticky upravit.

Raková B – Mirošov 2:2 a na penalty 3:2. Jediná remíza se zrodila na jihu. Starosta obce František Bůcha poslal zálohu Sokola do vedení, ale ještě v první půli kontrovali Špetka z penalty a ve 45. minutě Starinský. Zkušený Šavel zařídil v 54. minutě dělbu bodů a druhý bod si nakonec připsala Raková B.

O víkendu: v sobotu od 17 hodin Těškov – Raková B, Mirošov – Cheznovice a Hrádek – Holoubkov.

V neděli, také od 17 hodin: Dobřív – Březina a Radnice B – Břasy.