TJ Holoubkov-Dukla Jižní město 1:3 (1:2). Úvod zápasu byl slibný. Hned ve čtvrté minutě se levačkou opřela do míče Štěpánka Nová a otevřela skóre. Chvíli na to se řítila na gólmanku Pražanek Hurtová, jenže po kontaktu s obránkyní se pokutový kop nekonal. Hosté postupně zvedali hlavu a jejich hru režírovala zkušená Freislerová, která přišla na hostování ze Slavie. Ve 25. minutě Dukla vyrovnala a byl to nešťastný vlastní gól TJ. Před odchodem do kabin utekla kapitánka Kratochvílová a Sadravetzová mezi holoubkovskými tyčemi byla bez nároku.

Po změně stran se naše zástupkyně snažily. Zejména Přibilová s Pochovou posílaly slibné přihrávky na rychlonohou Hurtovou, jenže ta neměla proti přesile defenzivně laděných protivnic nárok. V 72. minutě si navíc domácí daly druhou polovlastní branku a tím bylo dílo zkázy dokonáno. Smutní byli pochopitelně i holoubkovští příznivci. Především pak seniorka, která celý zápas se šálou v ruce vytrvale děvčata TJ povzbuzovala.

Sestava TJ: Sadravetzová, Nová (55. Fabiánová), Pochová, Macáková, Hurtová, Vaicová (Lenková), Divišová, Březinová, Hanzíková (Plzáková), Přibilová, Hablová.

Další zápasy: Příkosice prohrály v Bráníku rovněž 1:3. Dále Pavlíkov-Blatná 3:1, Kaplice-Ďáblice 10:0 a Mořina-Horní Bříza 3:0.