Skomelno Kakejcov 2:0 (1:0). Ve dvanácté minutě zajistil domácím vedení Turek a v 68. minutě připojil pojistku Novák.

Holoubkov Raková B 9:1 (3:0). Přes půlhodinu se hosté úspěšně bránili, jenže pak nešťastný gólman lovil devět míčů z čeřenu. Třikrát skórovali Beran a Teplý, jednou Šváb, Jedlička, Aubrecht. Autorem čestného úspěchu rezervy TJ byl Pelc v 78. minutě.

Březina Dobřív 0:5 (0:3). Původně se také hrát nemělo, jenže během soboty se soupeři nedohodli, takže přece jen nastupovali. Hosté měli jednoznačně navrch, o góly vítězů se podělili Šťastný, Turek, Švejda, Krákora a Kreidl.

Mirošov Hrádek 5:1 (2:1). Shorný se Špetkou se trefili v první půli, ale soupeř kontroval Havlíčkem. Po obrátce favorit potvrdil zisk tří bodů brankami Davida, Bernarda a Šmatláka.