Holoubkov–FC Těškov 3:2 (1:1). Před zahájením derby se konala malá oslava. Nejvěrnější fanynka domácího týmu dostala kytici růží. Na oslavy určitě neměli chuť hráči hostujícího týmu, pro které se vývoj utkání měnil jako na houpačce. V úvodu zápasu šli do vedení, aby v závěru marně sahali alespoň po bodu.

Těškovští vstoupili do zápasu aktivně a už v 5. minutě šli do vedení Floriánem. Postupem času se hra vyrovnala a dali o sobě vědět i domácí. Ve 22. minutě střelu Aubrechta hostující brankář Šobáň vyrazil a dobíhající Mleziva poslal odražený míč jen do jeho těla. Ve 25. minutě po hrubé chybě domácí obrany mohli hosté pojistit své vedení, ale vracející se Teplý odkopl míč z brankové čáry!. O tři minuty později mohlo být srovnáno, jenže Mleziva z výhodné pozice branku přestřelil. Holoubkovští vycítili šanci a do konce poločasu diktovali tempo. Platonická převaha dostala gólové razítko v závěru poločasu, kdy Teplý zařídil stav 1:1.

Druhý poločas začal opět pod taktovkou domácího týmu. Po hodině hry se opřel do míče Aubrecht a přízemní střelou k tyči strhl vedení na stranu domácích. V 75. minutě se naopak zakřičeli gól příznivci Těškova, když Florián individuální akci zakončil přesnou střelou na 2:2. Nakonec k dělbě bodů v Holoubkově přece jen nedošlo. V 89. minutě se po nedorozumění hostující obrany opřel do míče Petřík. Propálil vše, co mu stálo v cestě a strhl tak vítězství na stranu domácích.

Po skončení utkání se plácla přes kapsu i domácí oslavenkyně. Věnovala domácím hráčům ´ohnivou vodu´ a mohl zaznít vítězný pokřik.