Fotbalový okres v kategorii dospělých má za sebou kompletní dějství. V jedenácti zápasech OP a OS mužů třikrát rozhodovaly o bonusovém bodu penalty!

Přebor dospělých: ve třech sobotních zápasech byl dvakrát k vidění rozstřel. Břasy remizovaly s Přívěticemi 1:1 a na penalty padly. Stejně tak pořádající Mirošov hrál se Strašicemi 1:1 a z bílého puntíku se neprosadil. Těškov podlehl Dobřívu 1:2.

V neděli Zbiroh B podlehl Holoubkovu 2:4, Raková B prohrála 2:3 s bojovnou rezervou Volduch a Radnice B porazily Skomelno 2:0.

V čele je Dobřív s 38 body, druhý Holoubkov ztrácí dva a třetí Strašice tři body (Spartak má ale o zápas méně). Na opačném pólu ztrácejí Volduchy B na Primalex Břasy šest bodů.

Soutěž mužů: podzimní lídr z Březiny se neprosadil u sousedův Břasích (2:4), takže na špici se osamostatnily Strašice B (1:1 s Kakejcovem a 3:2 na penalty).

Dobřív B podlehl záloze Čechie Příkosice 2:5, Cheznovice B deklasovaly Lhotu pod Radčem 9:2 a Holoubkov B porazil Líšnou 3:0.

Čelo tabulky: Strašice B 27, Březina 24, Kakejcov 23, Cheznovice B 22 bodů, atd.

Přebor žáků: Primalex Břasy deklasoval nekompletní Příkosice 7:0 a Strašice rozdrtily Dobřív 9:1. Holoubkov podlehl Hrádku 2:3 a Volduchy pokořily Radnice 4:2.

Vedou Břasy s náskokem sedmi bodů před Hrádkem, třetí je Holoubkov.