Přkosičtí, kteří vinou bleskové povodně přišli o své domovské hřiště, sehnali tentokrát azyl v Plzni. Pro sehrání zápasu proti Holýšovu jim svůj trávník půjčil oddíl SK Plzeň 1894.

Přestože to chvíli vypadalo, že se počasí alespoň trochu umoudří, od první do poslední minuty zápasu skrápěl všechny přítomné vytrvalý déšť. K zápasu nastoupila mužstva v těchto základních sestavách: Příkosice Vaník, Herák, Pleticha, Marek, Komanec (K), Pešek (63. Vlček), Lisý, Kotnauer (27´Korecký), Kohout, Nový, Spěváček (75. Sedlák). Holýšov Míčka, Trhlík, Vrba (90. Kraus), Kubina (46. Dostalík), Majlát, Schamberger, Panuška, Bouzek, Procházka (K), Jeniš a Vachtl.

Utkání řídila trojice rozhodčích Lukáš Langmajer, Luděk Lhoták a Milan Vocelka.

První brankovou šanci si ve 3. minutě vypracovali hosté, když Kubina poslal od brankové čáry centr do chumlu před bránou. Lisý byl ale u míče první a urazil ho pryč. V rozmezí 6. až 11 minuty mohli několikrát skórovat domácí. Největší šanci měl Herák po Kotnauerově přihrávce na roh malého vápna. Místo střely se rozhodl nahrát míč zpět před bránu a domácí ho odkopli k nabíhajícímu Lisému, který pálil nad. Do další šance poslal Kotnauer Peška, jeho střelu domácí vyrazili a při následném rohu na hlavičku nedosáhl Nový. Protiútok hostí zastavil výborně hrající Herák. Ve 14. minutě Míčka vytáhl Nového střelu z dálky.

Více ve středečním vydání Rokycanského deníku.