TJ Hrádek – Sporting Mladá Boleslav 5:2 (3:1).

Domácí celek začal rozpačitě a v osmnácté minutě po skrumáži v brankovém území inkasoval. Což byl zároveň impuls k procitnutí a zejména rychlonohá Ivaničová přesvědčovala, proč oblékala reprezentační dres. Dvě tutovky sice zahodila, ale ve 26. minutě srovnala na 1:1. Závěr poločasu vyšel hrádeckým děvčatům perfektně. Nejprve Hurtová a po ní Andrlová zařídily slibný náskok.

Po obrátce vedení navýšila znovu Ivaničová a v dusném počasí si celek TJ cestu za body pohlídal. Dostal sice v 78. minutě druhý gól, ale o tečku se postarala Sadravetzová.

Sestava Hrádku: Šamanová, Andrlová, Beranová, Kuboušková (46. Vorlová), Truxová, Mirtlová, Hessová (68. Plzáková), Jandová, Vališová (46. Krejčová), Hurtová (60. Sadravetzová), Ivaničová. Trenérem družstva je Fuchs.

Mokré – TJ Hrádek 3:5 (2:0) – v sobotu cestovaly naše zástupkyně na jih. Po 45 minutách to s nimi nevypadalo vůbec dobře. Jenže gólový uragán mezi 47. a 68. minutou s pěti přesnými zásahy přinesl dokonalý obrat.