Zápas 1. B třídy skupiny C ve fotbale mezi vedoucí J. Bezdružice a posledním Hrádkem u Rokycan skončil výhrou domácích 4:0.
Hosté konečně chtěli proti tomuto supeři vydolovat nějaké body. Hrádečtí vstoupili do zápasu lépe a získali mírnou převahu, ovšem na ohrožení Berana to bylo málo. Kohouti se do hry dostávali pomalu. Náš zástupce zhustil střed pole, přes který se domácí jen těžko dostávali. Brankáři tak byli v úvodu zápasu téměř bez práce. Výjimkou byla 20. minutu, kdy si Gengel u postraní čáry pohrál se dvěma hráči, jeho centr brankář podcenil a Kalista rybičkou zakončil - 1:0. Hosté dál hráli svou urputnou defenzívu a Jiskru do šancí nepouštěli. Druhou branku přidali domácí krátce před pauzou z penalty, kterou s přehledem proměnil Sládek – 2:0.

Druhou půli zahájili domácí náporem a Bastl měl na hlavě třetí gól, ale trefil jen břevno. Domácí kapitán byl v hlavní roli i o chvíli později. Zbytečně otálel s odkopem, dotírající Kreidl mu sebral míč, jenže sám před Beranem tutovku zazdil. Co se nepovedlo hostům, to se na druhé straně po hodině hry podařilo Jiskře. Po dlouhém autovém vhazování L. Blažka hlavou líznul míč do sítě Gengel a hosté odpadli. Domácí se spokojili s dostatečným náskokem a hra upadala do průměru. Výjimkou byla 75. minuta a fotbalová akce jako z učebnice. Hvízdal si před vápnem narazil s Koryntou a od brankové čáry našel volného Kalistu. Posledně jmenovaný před prázdnou brankou nemohl nedat - 4:0. V závěru utkání po srážce s gólmanem hostí se zranil nejlepší hráč zápasu J. Gengel.

J. Bezdružice – TJ Hrádek 4:0
Poločas: 2:0. Branky: Kalista 2, Gengel, Sládek (PK). Rozhodčí: Čermák. ŽK: 2:1. Diváci: 70.