Těškov–Radnice 0:2 (0:1) – průběh utkání ovlivnil silný vítr. V první půli hrál do karet domácím, leč po obrátce bylo dění opticky vyrovnanější. Ve 32. minutě se po brejku trefil z úhlu Loukota a pojistku připojil z penalty Kočka.

Hrádek B–Mýto B 2:1 – v konfrontaci záložních týmů se radoval nováček přeboru. Na trefy Viléma a Švejdy reagoval pouze Chyrý.

Kakejcov–Strašice 0:1 – nervozní duel, v němž se celek z čela tabulky nečekaně nadřel. Rozhodnutí přinesl gól Hrabáka z 55. minuty.

Lhota–Skomelno 1:3 – další staronový účastník okresní ligy marně čeká na premiérové body. Nepovedlo se to ani proti sousedům…

Dobřív–Cheznovice 0:2 – pořádající Sokol hodlá letos hrát důstojnější roli. Na lídra OP však neměl nárok.

Mirošov–Volduchy 6:1 (3:0) – debakl ambiciozního FK se nečekal.

V první půli pokořili obranu hostů Šmatlák a dvakrát Jan Šimonovský. Špelina sice snížil, jenže J. Pour dvakrát a v závěru Bezděk poslali Volduchy domů s nadílkou.

Holoubkov–Břasy 5:1 – další jednoznačný výsledek se zrodil na trávníku TJ. O dvě branky vítězů se postaral Mužík, jednou skórovali Mleziva, Chmelík a Zelenka.