Úvod zápasu byl ze strany Volduch přímo drtivý! Ve 3. minutě poslal Přibík po pravé straně dlouhý míč na rozběhnutého Černého, ten od lajny odcentroval před branku na nabízejícího se Žáka a krásná rychlá akce byla okořeněna brzkým vedoucím gólem – 1:0. V 6. minutě vylekal domácí publikum gólman Fous. Podcenil trestný kop Čechie, míč však zastavilo až břevno. Ve 14. minutě už ale znovu řádili Voldušští. Žák s Bronem pohlednou kombinací přečíslili příkosickou obranu, následně Žák našel před bránou Škardu a bylo to už 2:0. Hned o minutu později kopal z dobré pozice trestný kop Radek Hoblík. Jeho pokus nakonec i za pomoci břevna vyškrábl na roh hostující brankář Vaník. Bláznivý úvod vyvrcholil v 18. minutě. Volduchy se prokombinovaly středem pole až do vápna Čechie, míče se ujal Žák, přetlačil hostujícího stopera a střelou do protipohybu Vaníka navýšil už na 3:0! Voldušský kanonýr měl zaděláno na další hattrick, který by znamenal přísun várky smažených řízků pro věrné domácí fanoušky. Blízko této metě byl ve 27. minutě. To mu do ideální pozice výborně narazil balón Hoblík. Žák však osamocen před gólmanem minul příkosickou svatyni. Po půlhodině tempo hry opadlo. Volduchy začaly hrát až příliš profesorsky, hosté toho však nedokázali využít a Fousovu branku do konce poločasu neohrozili.

Druhý poločas přinesl větší vzrušení jen v úvodních vteřinách. Hřebenáři podnikli podobně svižnou akci jako v samém úvodu duelu. Na konci rychlé kombinace byl opět Vladimír Žák, který však ve stoprocentní šanci trefil jen tyč. Volduchy nadále kontrolovaly s přehledem stav zápasu a zdálo se, jako by na větší aktivitu už domácí hráči neměli chuť. Čechie polevení Hřebenářů nedokázala využít a kromě několika rohů si nedokázala vynutit tlak nebo nějakou nebezpečnější šanci. I přes polevení si voldušští hráči vysloužili potlesk skvělého publika a užili si zaslouženou děkovačku.

TJ Volduchy – Čechie Příkosice 3:0 (poločas 3:0)

Branky: 3. a 18. Žák, 14. Škarda, ŽK: 3:2, rozhodčí: Kvasnička – Smitka, Špiral, diváci: 100.

Volduchy: Fous – Seget (70. V. Melka), Nedorost, Bron, Hoblík (64. F. Melka), Černý, Pernica (78. Pašek), Přibík, J. Straka, Škarda, Žák.

Příkosice: Vaník – Gosza, Matys, Pour, Majdl, T. Forejt, Pražák, Kasl, Kapoun (60. Šmíd), Vlček, Jelínek.