Rokycansko se i letos vyznamenalo. Zajistilo účast čtyř družstev z okresu a připojil se k nim tým Dopravních podniků města Plzně. A právě přespolní hosté turnaj ovládli. Bojovalo se v Rakové, kde aktéři našli perfektní zázemí. S občerstvovacím servisem, zájmem fanoušků a hráči se jim odměnili maximální bojovností i rytířským vystupováním.

K vidění bylo dvanáct zápasů. Deset v základní skupině systémem každý s každým a poté vyvrcholení v podobě souboje o bronz a o první místo.

Kvalifikace byla konečnou pro Rumpold + Saxanu na 5. příčce. Věkově nejstarší kolektiv přece jen nestačil na mladší protivníky, ovšem mohl se pochlubit obrovskou podporou vyšňořených fanynek.

Ilustrační foto
U Vejvanova hrozil granát

Jako nůž máslem procházel čtyřmi duely TGS. Progresivní firma se sídlem na okraji Mýta přivezla kromě početného kádru sympatické spolupracovnice, které byly pořádně slyšet. Druhé místo obsadili zmínění dopraváci z Plzně, třetí skončili žáci i pedagogové ze Střední školy Jeřabinová Rokycany a čtvrtý Weiler.

Karty byly tudíž rozdané jasně. O bronz válčil Weiler se SŠ Jeřabinová a strojaři z Holoubkova si nenechali medailovou pozici ujít. Utkání o první místo a tím i o postup do dalšího kola se stalo nečekaně jasnou záležitostí Dopravních podniků města Plzně. Jeho borci přejeli TGS 4:0 a představí se v pokračování dlouhodobého projektu.