Druhý tréninkový den je za námi. Začal jako obvykle brzkou snídaní, už v 7.30 hodin. Potom nás čekal herní trénink, kdy jsme z malé poziční hry přes velkou přešli až do hry na víc jak půlku hřiště. Regenerace je základ, takže jsme po lehkém protažení na konci tréninku šli do studeného bazénku.

Pak už byl na řadě oběd a po něm lehký odpočinek před druhou, odpolední fází. Před ní jsme měli ještě krátké video z našeho posledního zápasu. Odpolední trénink byl zaměřen více na taktiku a nácvik herních situací. Po něm následovalo klasické protažení a studená voda. Večeře jako všechna ostatní jídla je řešena formou švédských stolů a výběr máme opravdu velký.

Jan Sýkora na letišti v Mnichově.
Jan Sýkora píše z Benidormu: Hřiště máme přímo u hotelu a vypadá velmi dobře

Já upřednostňuju vždy nějaké maso a zeleninu. Protože jsme ve Španělsku, tak ochutnávám i hodně ryb. Po jídle mě osobně čekala ještě fáze u fyzioterapeuta, kde jsme se věnovali jak kolenu, tak i ostatním částem těla, které dostávají po tak dlouhé době zabrat. Jelikož máme před sebou na soustředění první zápas, tak jsem šel i brzo do postele, aby si tělo pořádně odpočinulo.

Věřím, že už nasbírám nějaké zápasové minuty a vše půjde, jak má. Zítra se na vás budu zase těšit, viktoriáni! Čtenáře Deníku zdraví Jan Sýkora.

Viktoria ladí formu v Benidormu, čtvrteční trénink.
FOTO, VIDEO: Viktoria ladí formu v Benidormu, kde je nejvyšší mrakodrap v unii