Tachov prohrával na půdě Vltavína 0:2, nakonec však urval vítězství 5:3.

Domažlice – Zápy 4:1

Domácí prohrávali brankou z 9. minuty, ale dvěma góly Mužíka ještě do poločasu otočili skóre. Cenné tři body proti soupeři z první poloviny tabulky Domažlice potvrdily pak dalšími dvěma trefami.

Poločas: 2:1. Branky: 19. a 25. Mužík, 72. Černý, 80. Ruml – 9. Matějka. ŽK: 3:3. Diváků: 258.

Domažlice: Švihořík – Hrubý, Chocholoušek, Brožík, Mráz (60. Bauer), Mužík (84. Lešek), Průcha (74. Boček), Braun, Ruml, Hejda (69. Bezdička), Černý.

Vltavín – Tachov 3:5

Po 23. minutách by si na Západočechy nejspíš nikdo nevsadil, protože svěřenci Pavla Vaigla ztráceli 0:2. Jenže Tachov naštěstí záhy snížil díky Matěji Kyndlovi a v 38. minutě vyrovnal Došlý. Během dvou minut druhého poločasu Tachov otočil na 4:2! Na Hájovského gól na 5:2 stačil Vltavín jen snížit na 5:3 pro Tachov.

Poločas: 2:2. Branky: 19. Vokoun, 23. Mashike, 81. Pozníček – 26. Kyndl, 38. Došlý, 58. Knakal, 60. Matas, 71. Hájovský. ŽK: 1:3. Diváků: 315.

Tachov: Turek – Matas, Došlý, Knakal, Habart, Hoffmann (90. Tříska), Kropáček (65. Vyleta), Kyndl (90. Butnaru), Dvořák, Mlynařík (80. Folejtar), Hájovský.

Ostatní výsledky: Ol. H. Králové – Benátky n. J. 4:1, Vyšehrad – Hořovicko 3:1, Benešov – Jirny 2:4, Dobrovice – Chrudim 2:0, Převýšov – Kr. Dvůr 1:1 (PK 4:3), Táborsko – Písek 0:1, Štěchovice – Litoměřicko 1:2.