POHLED DO MINULOSTI

Klub byl založen 1939 a nejprve startoval v Podbrdské lize. To když v období 1938 – 1949 byl zrušen okres Rokycany a Kakejcov byl součástí Plzně-venkova. Po skončení druhé světové války doělo k útlumu a fotbalisté dali o sobě vědět až roku 1967. Základ tvořili domácí a s nimi tým vytvořily posily z Lipnice (tady celek zanikl).

Chloubou kakejcovské Slavie se stala mládež. Stahovala se do areálu z okolních vesnic a dorostenci si zahráli krajskou soutěž. S Nýrskem, Janovicemi, Škodou Plzeň, Chlumčany, atd.

Dospělí okresní pažity nikdy neopustili, ale vyhnuly se jim potíže s úbytkem hráčů. Dokonce se jim podařilo před lety sestavit rezervní družstvo! O tom, že Kakejcovští tvoří bezvadnou partu, svědčí úspěch v projektech asociace. Díky tomu se podívali na prvoligové stadiony v Praze či Plzni včetně prohlídky areálů a pohoštění.

OSMDESÁTINY SLAVIE

Kulatiny si připomněli hráči, příznivci i hosté v rámci pečlivě připraveného setkání. Svatý Petr se ho sice snažil znemožnit přívaly vody, ovšem na nadšence byl krátký.

Uskutečnily se oba plánované zápasy bývalých či současných borců, odměněni byli i díky příspěvkům obce a OFS zasloužilí činovníci a společenskou část podpořili účastí starostové Rokycan, Mirošova či Rakové.

Večerní finále se s kulisou hudebního doprovodu protáhlo do nedělního rána. A věřte, že se aktérům domů moc nechtělo…

Mladí plavci z Rokycan a Plzně se pyšní nejlepšími tuzemskými výkony v extrémně vytrvalostním plavání. Dosáhli jich v bazénu SK Radbuza, kde se kluci a děvčata představili na stokilometrové trati. Kraulem ji zvládli za 38:25 hodin.
Mladí vytrvalostní plavci vytvořili osm rekordů