Za pouhé čtyři zápasy stihl rozvlnit síť soupeřů z okresní soutěže přesně desetkrát! V průměru to vychází na jednu branku za 36 minut. Rovněž i on má zásluhu na tom, že fotbal v Břasích začíná od nejnižšího patra raketově stoupat. Prioritou je postup mezi okresní smetánku. Pomoct by k tomu měl i Tomáš Hájovský, slovenský obránce, který se v roce 2011 podílel na titulu plzeňské Viktorie. Poté oblékal dresy Hradce, Sokolova nebo Příbrami. Se zbytkem týmu by se měl představit v přátelském utkání proti rezervě Radnic (neděle 18.00, UMT FC Rokycany, Husovy sady).

Pfeifer prozradil něco málo o své fotbalové minulosti. Ve videu se dozvíte, jestli má raději Ronadla nebo Messiho a zdali by dokázal dát podobný gól jako jeho jmenovec Patrik Schick v utkání evropského šampionátu se Skostkem. V minulosti válel za mládežnické celky Rokycan, zahrál si i plné dvě sezony za béčko FC. Na podzim roku 2019 si ještě vyzkoušel 1. A třídu v Žihli. Od loňska však je zpátky na Rokycansku.

Ilustrační foto.
Konec Sberbank netrápí jen běžné vkladatele. Rokycany mají u ledu 60 milionů

Kromě fotbalu si rekreačně zahraje ještě futsal nebo kuželky. Ve II. lize neregistrovaných startuje v týmu Kovo Hery, společně se svým mladším bratrem Michalem nebo divizními oporami Slavoje Mýto, Vildem a Hereitem.

Souhrn podzimních branek Patrik Pfeifera:

Dukla Němčovice - Břasy 3:8 (3 branky)

Břasy - Strašice B 4:0 (2 branky)

Mirošov B - Břasy 1:6 (3 branky)

Břasy - Líšná 12:2 (2 branky)