V sestavě hostů z různých důvodů chyběli Křišťan, Dibus, Marchal, Švehla, Rada a Ludvík. Zbirožští se tedy představili ve složení: Petr Mulač, Jan Mulač, Jurina, Brož, Karfiol, Hoblík, Michal Jaroš, V. Hruška, Kugler, Bystřický a Dubček (Smitka a Svěchota).

Bezdružičtí nenechali nic náhodě a do soupeře se pustili od samého začátku. V desáté minutě kopal Martin Kalista roh, nejvýše vyskočil Gengel a hlavou nedal gólmanovi šanci – 1:0. Do varu tím dostal oranžové fans, kteří bouřlivě podporovali kohouty po celý zápas a hnali je za dalším gólem. Hráči se jim odvděčili už ve 20. minutě, kdy Sládek vybídl Bachroně, který si šikovným zpracováním obhodil obránce a přeloboval brankáře – 2:0.

Jiskra hrála v pohodě, a ten kdo přišel v sobotu na fotbal do Bezdružic, určitě nelitoval. Další gól mohl přidat ve 25. minutě Komárek, ale pas Bastla tečoval před gólmanem jen těsně vedle. Ve 35. minutě přišel další krásný fotbalový moment. Komárek si na pravé straně pohrál s obránci a přihrál Bachroňovi, který rychlým zpracováním „vymazal“ stopera a tvrdou ranou zakončil ke vzdálenější tyči na 3:0.

Druhý poločas začal v pozvolnějším tempu než první. Hosté vytáhli hru více dopředu, a to vyhovovalo útočníkům Bezdružic. Nejvíce starostí dělali hostům hlavně rychlý Komárek a šikovný Bachroň. V 60. minutě dostal druhý jmenovaný prostor a postupoval sám na gólmana, obránce Karfiol jej před vápnem fauloval a dostal červenou kartu. Další hezký okamžik si Bachroň schoval na 70. minutu.

Napálil míč na hranici šestnáctky z první do šibenice, ale neméně se vytáhl i brankář Mulač, který v 75. minutě zlikvidovat povedenou hlavičku kapitána Bastla. O další ovace se postaral Komárek, který svým rychlým průnikem připravil gólovku Cvrčkovi, jenž netrefil. Jiskra si konec zápasu v klidu pohlídala a výhrou si zajistila účast v baráži o záchranu. Zbiroh naopak zakončil rozpačité jaro další ztrátou a má v přestávce o čem přemýšlet.

J. Bezdružice - Město Zbiroh 3:0.
Poločas: 3:0. Branky: 10. Gengel, 20. a 35. Bachroň. Rozhodčí: Ulrych. ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváků: 200.