TrefTo Cup: Minulou neděli se v rámci série TrefTo Cupu potkalo v Rokycanech osm týmů devítiletých kluků a holek. Ze skupiny postoupily Rokycany z prvního místa a v semifinále narazili na nováčka TJ Chodouň. Hrálo se výhradně na jednu branku a v závěru byl znát širší kádr pořádajícího oddílu, který uhájil vedení 2:1. Ve finále pak na Kohouty čekala stejně stará přípravka FC Viktoria Plzeň. Domácí se nenechali zastrašit slavným jménem a ve finále zvítězili zaslouženě 4:1.

Turnaj v Chebu: Přes týden odpadlo několik hráčů pro nemoc, a tak se do krásné haly v Chebu vydalo pouze sedm statečných. Na výkonech to ale znát rozhodně nebylo. Kohouti postupně přehráli Aš (7:0), Velkou Hleďsebe B (13:0), domácí Hvězdu Cheb (4:0) a Velkou Hleďsebe A (9:0). V posledním zápase čekal známý tým SK Klatovy, jenž skončil minulý týden v Rokycanech na třetím místě. Soupeř Kohouty zaskočil prvním gólem, který znamenal jejich první obdrženou branku. Zápas nakonec skončil smírně 3:3, ale to nic nezměnilo na celkovém prvenství v turnaji s konečným skóre 36:3.

Turnaj v ChebuZdroj: Deník / Redakce

V blízké době čeká FK turnaj pořádaný Viktorií Plzeň, přátelské utkání s partnerskou SK Slavií Praha a turnaj ve Švermově. „V delším horizontu máme naplánovány mezinárodní turnaje ve Františkových Lázních, v Ústí nad Labem nebo třeba v Salzburgu, kde nás čekají soupeři nejen českých prvoligových týmů, ale třeba i Varšava nebo Hertha Berlín,“ potvrdil trenér Martin Drechsel.

Realizační tým rád touto cestou zve nadějné chlapce a dívky z okolních týmů našeho okresu ročníku 2010 na jakýkoli trénink. Rádi by doplnili kádr o dva až tři šikovné fotbalisty. „Pojďte si to zkusit. Najdete nás do konce března pondělí a středa od 16:00 ve starém gymnáziu a od 17:00 v pátek na umělé ploše Jižního předměstí. Budeme se na Vás těšit,“ doplnil Drechsel, kterého můžete kontaktovat na telefonním čísle 603 592 727.

Ilustrační foto.
Tenistky Hrádku vyhrály všech dvanáct duelů