ZÁKLADNÍ ČÁST

Čtyři skupiny po šesti. Takový byl systém prvního dne v areálu Táborska, do něhož Kohouti vstoupili famózně. Porazili Zbrojovku Brno 3:1 a stejným poměrem Písek. Následovaly porážky 1:6 se suverénní Spartou Praha (válcovala všechny protivníky v této fázi i ve finále) a 2:3 s Olomoucí. Právě tenhle nezdar, o němž rozhodl třetí gól Sigmy z 23. minuty (tedy tři minuty po normální hrací době) stál Kohouty zlatou skupinu! Ani výhra s Cidlinou Nový Bydžov (opět 3:1) na tom nic nezměnila.

STŘÍBRNÁ SKUPINA

Rokycanským nadějím se navíc započítávala pro druhý den nejtěsnější prohra se Sigmou. Jenže kluci se báječně zvedli a pokořili FTA Praha 5:2, Baník Sokolov 4:1 a Vítkovice 7:0.

Před televizními kamerami Kohouti podlehli Slavii Praha 0:1 a v zápase, kdy už bylo jejich celkové 12. místo jasné, utrpěli debakl 1:5 s Bohemians Praha. Smírně 3:3 se naši vyslanci rozešli s Jihlavou.

VONDRYSKA NA TRŮNU

Při vyhlašování individuálních cen nemohli Kohouti dopadnout lépe. Nejlepším hráčem se stal Dominik Vondryska!

Dále nejlepší střelec: Steve Houdek (FK Spartak Choceň) a nejlepší brankář: Benjamin Hruška (AC Sparta Praha).

Konečné pořadí: 1. Sparta Praha 21, 2. Táborsko 13, 3. Slovácko 12, 4. Zbrojovka Brno 9, 5. Mladá Boleslav 9, 6. Choceň 8, 7. Sparta Brno 6 a 8. Slavia Karlovy Vary 4 body.