V domácím prostředí se loučil s divizním ročníkem fotbalový tým Rokycan. Neuspěl se Středočechy a v tabulce klesl na 9. místo.

FC Rokycany Tatran Sedlčany 1:2 (0:0). Ve 4. minutě zahrozil hostující Brotánek a na druhé straně areálu se neprosadil tři minuty na to Pavel Aubrecht. Šance na obou stranách pokračovaly (Grambal, respektive Sirotek, Kdolský), jenže bez efektu. Ve 34. minutě se rozvlnila síť za Wohlmuthovými zády, ovšem kvůli ofsajdu gól neplatil.

Po obrátce Vystyd zastavil nedovoleně Černého a karlovarský sudí Hányš nařídil pokutový kop. Král nezaváhal, ale příliš dlouho se neradoval. V 51. minutě Soldát našel Haase, který přelstil zadáky a levačkou k tyči nedal brankáři šanci 1:1. Tatranu narostla křídla a Wohlmuth zneškodnil příležitosti Haase i střídajícího Bartůška. Až v 77. minutě byl krátký na Bartůškův lob a bylo to 1:2!

Naši zástupci se nechtěli loučit porážkou. Vzápětí trefil Král tyč, ovšem branková konstrukce se rozezněla i na druhé straně po Kdolského pokusu z trestného kopu. Těsně před koncem Sedlčany odmítly pojistku, ale tři body v Husových sadech získaly a přeskočily v tabulce FC. Rokycany obsadily konečnou devátou pozici.

V sobotu dopoledne FC hostí Viktorii Plzeň!