Chodov– Zbiroh 2:1 (0:0). Gól hostů vstřelil v závěru duelu Standa Jaroš.

Nováček ostudu nedělá. Pošesté prohrál rozdílem gólu, přičemž bilance venku je 3-1-4 (deset bodů a skóre 14:15). Ovšem pouhé tři body z šesti domácích zápasů se nejvíce projevují na postavení Zbiroha v tabulce! Pokud zvítězí v posledním podzimním kole Žichovice i Losiná a TJ Město neuspěje s Křimicemi, přezimuje na posledním místě, což je vyhlídka neradostná.

V Chodově držel náš zástupce bezbrankový stav do 70. minuty. Všechny tři góly padly až v posledních dvaceti minutách: 1: 0, když hosté neuhlídali vysokého domácího útočníka, 2:0 z neodmávaného ofsajdu v 84. minutě a konečné skóre 2:1 zařídil Stanislav Jaroš v 87. minutě po rohovém kopu.
Domácí přes gól z ofsajdu byli lepší. Zahodili desítku, nastřelili břevno.

Nabízí se otázka: zmobilizuje Zbiroh síly na Křimice? Jak se rozloučí s podzimem? Do podzimní podoby tabulky závěru tabulky promluví utkání Luby –Žichovice, Nepomuk–Losiná a Žákava- Mýto. Samozřejmě i Zbiroh – Křimice v neděli od 10.15 hodin.