Divize mužů: FC Rokycany už toužebně vyhlíží závěr první poloviny. Po slibném startu řádila v kádru nováčka až neuvěřitelná marodka a množství zraněných. K dlouhé řadě absentujících borců se před dnešním soubojem v Hořovicích přidávají Tobrman, Kocour a možná i Filip Procházka. Cestují tedy mladíci Vaníček, Cibulka a Černý.

Krajský přebor mužů: příkosická Čechie hostí dnes od 10.15 SK ZČE Plzeň. Oba kluby pojí osoba trenéra Čechie Radka Vodrážky, který zároveň působí u mládeže na Slovanech. V sobotu po poledni se chce se svými svěřenci radovat ze zisku tří bodů, které by přispěly ke klidnější zimní přestávce.

Hned od 12.30 aktéři, funkcionáři i fanoušci absolvují valnou hromadu.
1. B třída: program závěrečného kola je okleštěný.
Dobřív už s rezervou Rapidu předehrával v říjnu a do tabulky skupiny C si připsal porážku 2:3. Lídr z Rakové nastoupil v Plzni proti Doubravce B už včera večer a pokud neprohrál, přezimuje na špici!

Dnes od 13.30 vyrukují na soupeře zbývající okresní zástupci. Radnice se představí svým fanouškům proti Spartaku Strašice. Domácím sice budou chybět dva distancovaní provinilci, ale přesto chtějí bodovat naplno.
Do Plzně za rezervou SK ZČE se vypraví Město Zbiroh a rovněž Rokycany B čeká výlet do Manětína. Záloze FC vypomohou někteří dorostenci a povolán byl i Drahoňovský.

Dorostenci: v lize U 19 kopou Rokycany dnes ráno v Kladně.
Vrcholí i krajská soutěž. Rokycany B dnes v 10 hodin přivítají Kralovice a Radnice zítra ve stejném čase končí proti Spartě Plzeň.