Plasy-FC Mirošov 1:1 (0:1) – před třemi stovkami fanoušků (byl mezi nimi i krajský šéf Roman Berbr) začali hosté neohroženě. Hned v deváté minutě zužitkoval Jan Šimonovský chytrou přihrávku a podél gólmana otevřel skóre! Plasy byly viditelně zaskočeny a o chvíli na to je mohl potrestat Jeřábek i Pondělík, který zahodil hned dvě šance. Až pak domácí ožili, ovšem na spolehlivě fungující defenzivu FC si nepřišli.

Do druhého dějství seveřané přeskupili formace a stále častěji se stěhovali před mirošovskou svatyni. Vyrovnat se jim podařilo Šambergerem, který se trefil z přímého kopu. Jenže naši vyslanci v koncovce, kdy oba týmy válčily z posledních sil, opět zahrozili. Pour rozezvučel tyč a další dvě příležitosti zůstaly nevyužity.
Nakonec se tedy zrodila remíza, která je pro korunního prince přeboru Rokycanska hodně slibná. Poslední krok k postupu do krajské 1. B třídy musí FC učinit zítra od 17 hodin na domácím trávníku. Přijďte Mirošov povzbudit. Rozhodčí dorazí z Plzně-jihu. Hlavním bude Křen, pomohou mu Szikszay a Kulhánek, čtvrtým sudím je Mudra. delegát svazu Havlík přijede z Měčína.