Příkosice-Těškov 7:0 (2:0) předehrávka vyzněla jednoznačně pro Čechii B. V první půli se prosadil dvakrát Pražák a po obrátce byl při chuti Krajdl. Zaznamenal tři góly a jednou pálili do černého Nový i Votípka.

Strašice B-Slavoj Mýto B 2:2 (2:1) a na penalty 3:0. Záloha Spartaku byla oživením přeboru a snad ji najdeme i na mapě příštího ročníku. To už by musela do nejnižší třídy kvůli pádu prvního celku mužů.

Při loučení Spartak B prohrával od třinácté minuty zásluhou Vaňátka, ale Staněk a Beluško ještě do poločasu stav otočili. Opět to byl Vaňátko, kdo po hodině hry zařídil dělbu bodů, jenže v rozstřelu hosté propadli.

Cheznovice-Skomelno 2:2 (1:1) a na PK 3:4 od páté minuty domácí vedli díky Mračkovi. O patnáct minut později ale Hodač vyrovnal a obdobný obrázek se opakoval po obrátce. Moulis rozjásal fanoušky Cheznovic a Šmíd v 77. minutě kontroval. Na penalty byli jistější hosté a odvezli si dva body.

Hrádek-Primalex Břasy 4:2 (2:1) lídr přeboru měl před sebou jasný úkol. Získat minimálně bod, aby si zajistil celkové prvenství! Hrádečtí vsítili sice rychlé dva góly, jenže ani jeden z nich uznán nebyl (ruka, ofsajd). A tak udeřili keramici Šaškem! Brzy ale srovnal Kreidl a od 31. minuty domácí vedli po proměněné penaltě Mrázka. Dlužno dodat, že už předtím borci TJ pokutový kop zahodili a před půli si stejně vedl neúspěšný exekutor Břas.

Více přímo v Deníku.